Loading...
Mutlu Müşteriler

Müşteri Yorumları

dr.yılmaz güven

Tarih : 22-05-2019
S.n Hakan Tınaztepe Beye Cok Tesekkurler.Ellerinize Saglık Beni Bu Taşınma Derdinden Kurtardıgınız İçin... Cok Memnun Kaldım. Çok sıkıntılı bir eve taşındım, taşınırken ben gerildim ama firma çalışanları beni rahatlattı..Herşeyden önce son derece hızlı ve pratik bir taşıma gerçekleştirdiler. Paketleme ekipmanları yeterliydi..Tüm Paketlemeyi Kendileri Yaptılar Ve Tek Bir Bardagıma Dahi Zarar Gelmedi.İşlerinde çok deneyimli bir şirketti. Çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim.

Ercan Korkmaz

Tarih : 22-05-2019
5 senedir evimi taşıyorum bu kadar profesyonel ve bu kadar hızlı, iyi bir ekip görmedim. Bir daha evimi taşırsam gözüm kapalı güvenebileceğim kisiler. Ellerine kollarına sağlık hepsinin kesinlikle öneririm. İyi bir nakliye firması arıyorsanız mutlak tercih edin.

serdar göklü

Tarih : 14-05-2019
Taşınma işini sorunsuz halletmek isteyenlere tavsiye ediyorum. Her konuda gerekli özeni ve dikkati gösteriyorlar. İletişimleri, tutumları oldukça iyi. Hiç bir konuda gerginlik ve huzursuzluk yaşamazsınız. Taşıma esnasında küçük çizikler, ezikler tabi ki olabiliyor ama bunu belli bir düzeyde makul karşılamak gerekir. Önemli olan bunların olmaması için gösterdikleri özen ve almış oldukları önlemlerdir. Tekrar taşınmam durumunda yine kendilerini tercih edebilirim.


Sizde Yazın...