Loading...
Mutlu Müşteriler

Müşteri Yorumları

ezgi camlı

Tarih : 17-01-2022
Şerhirler arası taşınma hizmeti aldığımız bu firmadan sonuna kadar memnun kaldık. Yapılan iş gayet profesyoneldi. İnsan memur olunca fiyata da dikkat ediyor haliyle. Fiyat konusunda gerçekten çok uygundu.ayaz nakliyatı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

hakan aydın

Tarih : 17-01-2022
Ayaz nakliyat firması ile eşya taşıma hizmeti alarak çok doğru tercihte bulunduğumuzu gördük ev eşyalarımızı çok iyi bir şekilde ambalajladılar. Evden eve nakliyat alanında fark yaratan nakliyat şirketi herkesin taşınmadan önce bu nakliyat firması ile tanışıp nakliyat fiyatı alması konusunda tavsiyede bulunuyorum.

rıza sessiz

Tarih : 17-01-2022
İşim dolayısıyla çok sık taşınmak zorunda kalıyorum. Birçok evden eve nakliyat firmasından hizmet aldım. Fakat ayaz nakliyat hepsini geride bıraktı.edremitten Tekirdağa taşındım ve hem fiyatı hem hızı oldukça iyi.bundan sonraki tercihim daima ayaz nakliyat olacak.

hasan yerkazan

Tarih : 17-01-2022
Eşyalarım benim kıymetlilerimdir. ayaz nakliyat bizi yanıltmadı. O kadar dikkatle paketlediler ki itiraf etmeliyim ben bile bu kadar titiz olamazdım. Fiyat, zaman,plan hepsi çok profesyonel işliyor. Herkese tavsiye ederim özellikle değerli eşyalarınız çoksa.

remziye reel

Tarih : 17-01-2022
edremit ten İzmir'e çok güzel paketleyip aldıkları gibi taşıyıp getirdiler. İşlerinin profesyoneli bir ekip, gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Başta hakan bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ediyorum.


Sizde Yazın...